This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt We Frankach Co Dalej

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


I mam dziwne wrażenie, że jeszcze długo się nie uda. Może tych kilka podpowiedzi z...

Jak ktoś nie pomyślał, albo zadziałał na zasadzie: jakoś to będzie, to teraz musi za niefrasobliwość zapłacić. Czy rząd Australii pomagał poszkodowanym farmerom? Czy chce Pan drugiej Islandii z upaństwowionymi bankami i ograniczeniami z korzystania z własnych oszczędności? Wie Pan, co to oznacza dla polskiej gospodarki? Między 2006 a sierpniem 2008 CHF spadł z 2,5 PLN na 2,0 PLN więc strata spora dla kredytu wziętego w 2006 ale tylko na tych ratach które przypadły wówczas do zapłacenia. Pewnie że gdyby ta sytuacja się utrzymała przez 30 lat bank byłby mocno w plecy. Ale wracając do tego przewidywania ujemnego LIBORu, jednak oni tam mają fachowców, którzy wiedzą co w trawie piszczy. Czy kryzysu 2008 nikt się nie spodziewał czy wielu się spodziewało tylko siedzieli cicho aby nie rozchwiać nastrojów i aby ludzie nie wpadli w panikę i nie zaczęli wypłacać z banków pieniędzy masowo? To tylko teoria, w jakim stopniu prawdziwa nie wiem. Ale będąc bankiem gdybym miał dużo PLN z lokat i udzielił dużo kredytu w CHF przy niskim kursie to może bym się zawahał czy warto pożyczać dodatkowo CHF na ich pokrycie czy może jednak zaryzykować, przecież bez końca CHF spadać nie może. A nuż się uda i dużo zarobię na zwyżce kursu CHF nie pożyczając bez potrzeby? Ile banki miały tych CHF czy instrumentów pochodnych nie wiemy. Może niektóre miały więcej lub mnie zależnie od momentu. Wiem jedno: bardzo nie chciały tych CHF od kredytobiorców dostawać, niektóre nadal się bronią udziwniając przy okazji aneksy, choć formalnie muszą przyjmować CHF. To oczywiście próba pojechania na spreadach ile się da, bez związku z moją "teorią spiskową". Nawet jednak red Samcik, który tu pokusił się o analizę zakończył dość zagadkowo, choć chyba chciał uspokoić nastroje. Inna sprawa kto i jak to sprawdza. Te, które upadły bo się przejechały na kreatywnej księgowości też pewnie publikowały sprawozdania. Czyli najpierw mieli wziąć pralkę na raty, potem samochód a na koniec jak ich nie przekręcą na dwóch pierwszych - mieszkanie? Nie wiem czy rząd Australii pomagał czy nie.