Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Tani Kredyt Hipoteczny

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Z kolei drugi elememt oprocentowania kredytu marża banku idzie w górę. Wyślij bezpłatny formularz kontaktowy...

Dziura budżetowa to błogosławieństwo dla bankiera i dzięki niej może ciągle żreć tort. Obligacje - mniam, mniam. JedenZłotyKrugerrand Przykro mi, lecz w Twoim tłumaczeniu jest tyle błędów i niekonsekwencji, że muszę to sprostować. Wiem, że to nie jest proste i dlatego w wypowiedziach na tym forum znajduję w zakresie derywatów instrumentów pochodnych masę niekonsekwencji, błędów rozumowania, a w ostateczności błędnych wniosków. Powiem tak, jedyną możliwością agresywnego zamykania pozycji short z zyskiem na spadkach - a admiratorzy złota twierdzą, że to właśnie udaje się kartelowi - jest panika i ogromna sprzedaż kontraktów ze strony ETF posiadających złoto, kiedy dostają one mnóstwo umorzeń jednostek uczestnictwa sprzedaż złota przez ETF. Jeżeli zatem pojawią się dane wskazujące, że ETF umorzyły znaczącą liczbę jednostek, czyli sprzedały ostatnio bardzo dużo złota, to będziemy mieć rozwiązanie naszej zagadki. DarSow Faktycznie za szybko pisałem i pogmatwałem trochę, ale z ostatnim akapitem się nie zgodzę. Kartel może zbijać cenę papierowej derywaty na kilka możliwych sposobów. Na Comexie nie ma obecnie możliwości żądania fizycznej dostawy metalu przy rozliczeniu tylko JP Morgan może. Zresztą magazyny Comexu są praktycznie wyczyszczone z metalu. Nie podam źródła, ale wynika to najprawdopodobniej ze szczegółowego regulaminu CME Group lub tylko Comexu, który każdy uczestnik rynku musi zaakceptować, jeżeli chce grać na derywatach. Nie wiem jak jest na Nymexie, ale tam raczej by to nie przeszło. To tak jak obecnie na kontraktach Futures na WIG20, rozliczenie idzie w gotówce, nie możesz żadać od gracza na przeciwległej pozycji, żeby dostarczył Ci koszyk akcji wchodzących w skład tego indeksu. Zamieściłeś takie stwierdzenie, lecz nie podałeś szczegółów. Rozumiem, że w domyśle chcesz powiedzieć, że kartel może zbijać cenę otwieraniem kolejnych pozycji short - sprzedawaniem kontraktów. Oczywiście może, ale w naszej analizie twierdzisz twierdzicie coś przeciwnego, że kartel nie otwiera, lecz zamyka pozycje short i kupuje kontrakty! A tu w żaden sposób nie można ceny zbić. Oprócz wymienionych przeze mnie funduszy ETF posiadających złoto, które sprzedają kontrakty likwidują pozycje w złocie kiedy otrzymują zlecenia umorzenia jednostek uczestnictwa jest jeszcze jedna możliwość - to producenci złota sprzedają kontrakty, by zabezpieczyć swoje pozycje w fizycznym metalu. Innych możliwości nie ma. JP Morgan czy Goldman Sachs kartel to nie są idioci i to nie są ryzykanci ponad miarę.