This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Docelowy

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Oświadczenie pracodawcy, iż zatrudnienie będzie kontynuowane. Pozwolenie na pracę na okres co najmniej 3 kolejnych...

Pozdrawiam wszystkich i życzę samych dobrych interesów na kredytach hipotecznych. Warto, ale z głową. Twoje wyliczenia są ok, wg mnie to właśnie decyduje o finansach osobistych. Pieniądze to nie tylko ich wartość nominalna, ale także nasze podejście do nich i skłonność do szeroko rozumianego ryzyka — a te parametry są niestety niewymierne. Mam na myśli: — strach przed zaciąganiem kredytu — strach przed nieznanymi produktami finansowymi — tyle się słyszy o różnych aferach, upadłościach, kradzieżach danych czy tożsamości, że czasem ludzie wolą trzymać się z daleka od nieznanego albo pójdą do Pani w placówce PKO! Zobacz, analogicznie, można by np. A tak przy okazji — momysł na kolejny wpis: raty stałe czy malejące? Chyba faktycznie warto będzie to przy jakiejś okazji bliżej opisać. Nie znam się na kredytach. Mnóstwo paragrafów, punktów, podpunkcików, odnośników, zawiłości. Marcin, na początku porównałeś w słupkach wysokość rat kredytowych przy kredycie 300 tys. Pośrodku jest wysokość miesięcznej raty przy kredycie 30 letnim: 1798,65 zł. Czyli przez 30 lat mamy miesięczne zobowiązanie 2400 zł. Po 25 latach na koncie jest 300 tys. Czyli pewnie po 23 latach jest w sumie 300 tys. Staje się swoje po 30 latach, pod warunkiem spłaty kredytu. A tym sposobem SWOJE mieszkanie jest po 23 latach zamiast po 30, przez 23 lata mamy spokój, oszczędności na koncie i zawodowe szanse zamiast 30 lat stresów, długów i zawodowego ryzyka. Koszty remontów ponosi przez 23 lata wynajmujący, a NASZE mieszkanie jest nowe a nie 30 letnie.