This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kalkulator Kredytu Pko

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


DK NOTUS proponuje bezpłatne porównanie najlepszych ofert z ponad 25 banków! Kredyt mieszkaniowy z opcją...

Można wtedy zaciągnąć taki kredyt na większą kwotę i na dłuższy okres niż kredyty bez zebezpieczenia. Taki kredyt posiad też dużo niższe oprocentowanie zbliżone do oporocentowania pożyczek hipotecznych. Kredyt bez zabezpieczenia hipotecznego. Ten kredyt podobny jest do kredytu gotówkowego, oprocentowanie jest dużo wyższe niż w przypadku kredytu zabezpieczonego hipoteką. Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest dla osób zadłużonych, które nie są w stanie poradzić sobie ze spłatą kolejnych rat kredytów. Jest to połączenie wszystkich kredytów w jeden i może okazać się wybawieniem w trudnej sytuacji. Kredyt konsolidacyjny jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które mają przejściowe problemy finansowe. Dzięki temu Twoje raty będą niższe co ułatwi Ci spłatę kredytu. Wiele banków oferuje taka możliwość. Jest to jednak uzależnione od tego czy raty poprzednich kredytów były spłacane w terminie. W przypadku wydania pozytywnej opinii dodatkową kwotę można wydać wedle własnych upodobań. W przypadku kredytów bez zabezpieczenia dodatkowa kwota uzależniona jest od zdolności kredytowej, a także od oferty danego banku. Jeżeli jest to kredyt pod hipotekę to dodatkowym czynnikiem jest wartość nieruchomości. Konieczne jest zapoznanie się z ofertą banku, ponieważ w wielu przypadkach można spotkać się z dodatkowymi regulacjami odnośnie maksymalnej. Tak, istnieje taka możliwość, jednakże warto mieć na uwadze, że wiele banków może pobierać dodatkową prowizję za wcześniejszą spłatę kredytu konsolidacyjnego. Zazwyczaj prowizja pobierana jest w okresie pierwszych dwóch lat. Najdłuższy możliwy okres kredytowania w przypadku kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę to 30 lat. Konieczne jest jednak dokładne sprawdzenie oferty danego banku, ponieważ w wielu przypadkach okres ten jest zdecydowanie krótszy.