This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyty Dla Młodych

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Po czterech miesiącach mamy kolejne dobre informacje dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości. Przeciętne oprocentowanie udzielanych...

Jak to w końcu jest? Po chwili doradca wskazał, że możliwe jest pokrycie części wkładu własnego z pieniędzy z programu, a część trzeba dołożyć — jak rozkładają się te koszty? W Pana wypadku jednakże bardzo ważny jest dokładny metraż i cena. Jeżeli mieszkanie ma dokładnie 60 m2, a cena to 330 000 to mieszkanie niestety nie spełnia obecnego limitu ceny metra. Pod koniec marca limit ulegnie zmianie, ale trudno teraz mówić jaką przyjmie wartość. Proszę o informację czy wymagany jest jakiś wkład własny. Program MdM dofinansowuje beneficjentowi wkład własny przy zakupie mieszkania. Mieszkanie może mieć do 75m2. Ale jeżeli nie ma Pani żadnych środków własnych to zgodnie ze sposobem wyliczenia wkładu własnego, warto brać pod uwagę mieszkanie do 50 m2. Witam jestem mężatka z trójką dzieci,chcielibyśmy skorzystać z programu mdm nasz dochód to 6300 brutto chcielibyśmy kupić mieszkanie pod klucz czy państwo nam do niego doplaci? Zgodnie z ustawą Państwo dopłaca do zakupu samego mieszkania na rynku pierwotnym. Ponieważ posiadając troje dzieci macie Państwo najlepszą dopłatę to możecie Państwo też dostać drugi kredyt na wykończenie, ale kredyt ten będzie już bez dopłaty. W takiej konfiguracji jest to możliwe. W nowelizacji ustawy takie zapisy mają się pojawić. Obecnie limit wieku obowiązuje. Nowelizacja ustawy, zgodnie z informacjami przekazanymi prasie , ma wejść w życie na początku lipca 2015. Wraz z nowym mieszkaniem najczęściej trzeba zakupić miejsce parkingowe.