This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Konsolidacyjny Skok Stefczyka

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Interesujące, ale i konkurencyjne rozwiązanie w stosunku do ofert banków, przygotował SKOK Stefczyka. Swoim członkom...

A ja jako "ciemnogród" zaraz idę założyć tam konto!!! Mieszkam w Warszawie żadnych kolejek pracownicy uprzejmi kredytow nie brałem. Oprocentowania lokat wyższe jak w bankach. Konkurencja dla banków dlatego tyle zlośliwych wpisow. Banki to dopiero doją klienta taki np. Tylko potem nie płacz. Czy składając wniosek tzn. Czy zawsze tak jest żeby tylko się dowiedzieć czy przyznają nam kredyt trzeba podpisywać papiery gdzie znajdują się nasze dane osobowe itd. Pani rzekomo powiedziała że są to tylko wstępne dokumenty które są potrzebne do tego aby dowiedzieć się o naszej zdolności kredytowej, niezobowiązujące do niczego. A na papierach pisze : zobowiązuję się do płacenia... Jaśniej nie potrafię tego napisać, bo się nie znam kompletnie na tym. Proszę o szybką odpowiedź. Jeśli nie tu, to pod numer gg : 1671194. Potrzebny jest do tego formularz, pewnie można ściągnąć z internetu. Ja nie brałabym pożyczki w Skoku, poszłabym po pożyczkę do BANKU. Kredyt wziąłem w lutym, spłacałem systematycznie, w styczniu zapukał do mnie komornik, siadł mi na wypłacie. Powodem tego było rzekomo nie wpływające wpłaty od września do grudnia. Bardzo się pani w kasie zdziwiła, gdy przyniosłem jej wydruki z regularnymi wpłatami, po czym stwierdzili że komornika wycofią....