Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Bank Bph Kredyt Hipoteczny

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Dobre oferty zaproponował także ING Bank Śląski i w Bank BPH. Jakie warunki zaproponowały inne...

Wykonanie strony www oraz zdjęć: Kinsoft Systemy Informatyczne: strony www Radom A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. Bank BPH ma siedzibę w Gdańsku od 2014 roku. Mieści się ona przy ul. Pałubickiego w sąsiedztwie al. Armii KrajowejGE podpisał z Alior Bankiem umowę dotyczącą sprzedaży akcji Banku BPH oraz nabycia przez Alior Bank. Trójstronna umowa zawarta przez Alior Bank, Bank BPH i akcjonariuszy GE przewiduje, że podstawowa działalność, czyli bankowość detaliczna, bankowość dla firm wraz z siecią dystrybucji i znaczną częścią funkcji wsparcia zostaną prze niesione do Alior Banku. Czytaj również: Intel kupił kompleks biurowy Allcon park w GdańskuDziałalność hipoteczna, zostanie w strukturach GE i będzie funkcjonowała na polskim rynku jako Bank BPH. GE zachowa również BPH Towarzystwo F unduszy Inwestycyjnych. Bank BPH będzie prowadził działalność hipoteczną. Będzie zatrudniał około 150 osób, które skupią się na zarządzaniu portfelem kredytów hipotecznych oraz w walutach obcych. Za finansowanie tego portfela będzie odpowiedzialny GE. Połączenie doświadczenia i wiedzy eksperckiej Alior Banku oraz Banku BPH stwarza dobrą podstawę do dalszego rozwoju tego potencjału z korzyścią dla klientów, pracowników i innych interesariuszy obu instytucji - dodaje Richard Gaskin. Transakcja sprzedaży ma charakter warunkowy i jest uzależniona m. Zawarcie umowy dotyczącej podziału nie ma obecnie w pływu na obsługę klientów Banku BPH. Bank BPH jest w trakcie restrukturyzacji. Obejmuje ona pozostawienie 53 oddziałów, 12 centrów korporacyjnych. Pozostałe oddziały mają mieć charakter partnerski. Redukcja zatrudnienia może wynieść nawet 1,7 pracowników. Armii Krajowej GE podpisał z Alior Bankiem umowę dotyczącą sprzedaży akcji Banku BPH oraz nabycia przez Alior Bank. Więcej na temat: Bank BPH, Alior Bank, GE Capital, GE Oceń Zagłosuj w górę!