This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Aktualne Oprocentowanie Kredytów Hipotecznych

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Oprocentowanie zmienia się co 3 miesiące. Dokładny poziom oprocentowania Twojego kredytu zależy od kwoty kredytu...

Szczegóły kredytu Szczegóły kredytu na e-mail dodaj do porównaniaPowyższe porównanie kredytów hipotecznych zostało przygotowane w oparciu o dane wprowadzone przez użytkownika. Porównanie kredytów ma charakter orientacyjny. W celu ujednolicenia porównania kredytów i tym samym prezentowania porównywalnych wyników, oprocentowanie dla wszystkich banków zostało skalkulowane dla stopy procentowej WIBOR3M - 1. Od 889,70 do 1 030 zł. Tyle wyniesie miesięczna rata kredytu przeznaczonego na zakup pięćdziesięciometrowego mieszkania w Lublinie. W którym banku jest ona najniższa, a w którym... W największym skrócie: raty równe to wyższe łączne koszty kredytu, ale niższa rata w pierwszym okresie spłaty. Raty malejące to niższe łączne koszty kredytu, ale wyższa rata... Od lipca 2014 roku w polskich bankach obowiązuje zasada, że kredyt hipoteczny można brać tylko w walucie, w której się zarabia. To oznacza, że jeśli zarabiamy w euro, funtach... Zwiększający się z roku na rok wkład własny jest ogromnym problemem dla wszystkich, którzy w planach mają zakup mieszkania. A co, jeśli nie mamy wystarczającej kwoty na jego pokrycie?... Wspólnota majątkowa to wciąż domyślna i najpopularniejsza forma współdziałania małżonków w sferze finansów. Z różnych powodów małżeństwa... W dzisiejszych czasach mało kogo stać na zakup mieszkania, szczególnie młode osoby. Dlatego też bardzo często decydują się one na wynajem. Nie ma w tym nic złego. Chcesz kupić mieszkanie od dewelopera, a może już podpisujesz z nim umowę? Uważaj na stosowane w niej zapisy! Nie wszystkie są zgodne z prawem.