Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Księgowanie Kredytu

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Po udzieleniu kilku kredytów1, 2, 3 — to równanie z wieloma niewiadomymi, bo nie wiemy,...

Zdolność kredytowa - ocena możliwości spłaty przez kredytobiorcę rat zaciągniętego kredytu wraz z odsetkami, wg ustalonego z bankiem terminarza spłat. Jest określana przez bank i zależy ściśle od wysokości dochodów kredytobiorcy oraz od wielkości kredytu, o jaki się stara. Zabezpieczenie kredytu - banki wymagają od kredytobiorcy ustanowienia zabezpieczenia lub przedstawienia poręczenia dla udzielanego kredytu. Banki akceptują takie formy zabezpieczenia, jak: hipoteka, poręczenie wg prawa cywilnego, weksel in blanco, zastaw na ruchomości np. Umowa kredytowa jest zawierana pisemnie na mocy prawa bankowego. Określa wszystkie elementy transakcji kredytowej, takie jak: przeznaczenie środków z kredytu, strony umowy, kwotę kredytu, walutę kredytu, oprocentowanie, termin lub terminy transze oraz sposób postawienia do dyspozycji kredytobiorcy środków pieniężnych, terminarz spłaty, prowizje. Podział ze względu na okres kredytowania: - Krótkoterminowe - udzielane na okres do 1 roku, - Średnioterminowe - udzielane na okres od 1 roku do 3 lat, - Długoterminowe - udzielane na okres powyżej 3 lat. Podział ze względu na przeznaczenie: - Kredyt obrotowy: przeznaczony jest na finansowanie bieżącej działalności firmy np. Jest to zwykle kredyt krótko- lub średnioterminowy. Służy przede wszystkim uzupełnieniu krótkookresowych niedoborów gotówki. Z uwagi na jego znaczną wysokość, kredyt ten jest z reguły średnio- lub długoterminowy. Wartość udzielonego kredytu jest przeważnie niższa od wartości ustalonego zastawu. Podział ze względu na formę udostępniania środków pieniężnych: - Kredyt w rachunku kredytowym, - Kredyt w rachunku bieżącym. Ewidencja kredytu w rachunku kredytowym Operacje: 1. Wb - wpływ środków z przyznanego kredytu. Wb - pobranie prowizji od udzielonego kredytu i przeniesienie do rozliczenia w czasie prowizja będzie odpisywana w koszty w równych ratach przez okres, na jaki zaciągnięto kredyt. Wb - spłata raty kredytu.