This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Madbid Kredyty

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Moim zdaniem bardzo się mylą. Widzę już początek końca tych oszustów. Dla tych którzy jeszcze...

Długoterminowe konsekwencje ewentualnego rozwalania Unii Europejskiej mogą być niefajne, ale krótkoterminowe zawirowania mają to do siebie, że są... Inwestorzy szybko dojdą do wniosku, że referendum to jedno, w fizyczne "wyspawanie" wielkiej Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej potrwa kilka lat i niekoniecznie będzie oznaczało pełną separację. Bierzemy więc tabletki na uspokojenie i czekamy aż się wszystko się ustoi. Na dłuższą metę musimy brać pod uwagę scenariusz, w którym inwestorzy zagraniczni - ci, od których chcemy zasysać kapitał - nie będą już patrzyli na nas jak na "wschodzącą gwiazdę wielkiej Unii Europejskiej". Tyle, że to wcale nie jest takie złe. Szczerze pisząc to nawet wolę w sytuacji, kiedy żyjemy na własny rachunek i jesteśmy wyceniani tak, jak na to zasługujemy, niż żeby było tak, jak z Grecją, której pożyczano kasę bez opamiętania, bo jest częścią potężnej strefy euro. Jeśli będziemy rozsądnym, dobrze zarządzanym krajem, niespecjalnie zadłużonym i z dobrym podejściem do inwestorów Boże, co ja bredzę? Czy konie z Wiejskiej mnie słyszą? I nie myślę tu tylko o premiach, które UEFA wypłaca za każde zwycięstwo i za awans do kolejnej rundy. Choć są to pieniądze więcej, niż godne: za sam awans do turnieju Euro 2016 nasz PZPN otrzymał od europejskiej federacji 8 mln euro. Za każde zwycięstwo w grupie UEFA płaci milion euro, a za remis pół miliona. Awans do fazy pucharowej to kolejne 1,5 mln euro. Jak łatwo policzyć, Polacy już dziś "zarobili" na francuskim turnieju 1,5 mln euro, a jeśli wygrają z będącymi w kryzysie Ukraińcami, to dorzucą do tego kolejne 2,5 mln euro za punkty i za awans. A potem może być jeszcze bardziej bogato, bo za osiągnięcie ćwierćfinału premia od UEFA wyniesie 2,5 mln euro. A to oznacza, że kolejne dwa ewentualnie wygrane przez Polaków mecze warte będą ni mniej ni więcej, tylko 5 mln euro. Dziś przeczytaj: Blogi finansowe w ofensywie! Gdyby Polacy wygrali z Ukrainą, a potem przeszli do ćwierćfinału, to Orły Nawałki dostałyby do podziału połówkę z 6,5 mln euro, czyli - przy założeniu demokratycznego podziału fruktów - ponad 100. To z kolei oznacza, że za każdy mecz na Euro 2016 zakładam, że meczów byłoby pięć, w tym dwa w fazie pucharowej przeciętny piłkarz pobierałby mniej więcej 100. Być może, ale stawką w tej grze tak naprawdę są wielokrotnie większe pieniądze - podwyżki ich pensji dzięki podpisaniu intratnych kontraktów z nowymi klubami. Po wygranej z Irlandią Północną, a zwłaszcza po remisie z Niemcami osiągniętym przy dobrej grze, komentatorzy są zgodni, że to Niemcy powinni się cieszyć, że dowieźli 0:0 do mety polscy piłkarze stali się niezwykle chodliwym "towarem".