Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Studencki Spłata

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


O kredytach studenckich pisałem już dwukrotnie na blogu. Uważam go za dobry kredyt, czyli taki,...

Kredyt wypłacany jest maksymalnie przez 6 lat, ale dla uproszczenia przyjmijmy, że liczyć można na 5 lat wypłacania kredytu, czyli łącznie można otrzymać około 30 000 zł. Warunkiem do uzyskania kredytu jest rozpoczęcie studiów wyższych przed ukończeniem 25 roku życia. W ubiegłym roku akademickim kwota ta wynosiła 2300 zł. Harmonogram:Do 15 listopada trzeba złożyć wniosek o kredyt studencki wraz z kompletem dokumentów w jednym z czterech banków. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ustali maksymalną wysokość dochodu na osobę w rodzinie studenta uprawniającego do otrzymania kredytu studenckiego. W ubiegłym roku akademickim kredyt mogli otrzymać tylko Ci studenci, w których rodzinach dochód na osobę nie przekraczał 2300 zł. Do 15 lutego 2014 r. Bank odmówi zawarcia ze studentem umowy, jeżeli poręczenie okaże się niewystarczające. W przypadku decyzji odmownej student może do 28 lutego 2014 r. Umowy kredytowe muszą zostać podpisane najpóźniej do 31 marca 2014 r. Koszty kredytu studenckiegoNo to już wiemy, na czym stoimy. Kto nie powinien brać kredytu studenckiego? Dlaczego warto wziąć kredyt studencki? To pozwoli Ci zachować pewną elastyczność w zakresie poszukiwania pracy i sfinansować, np. Kapitał na start własnego biznesu — to bardzo istotny punkt. Jeśli zdecydujesz się budować firmę, to tańszej pożyczki nie dostaniesz. A jednocześnie nie będziesz musiał spełniać żadnych dodatkowych wymagań po zakończeniu studiów, np. Ty już będziesz mieć podstawowy kapitał. Pomoc Rodzinie w przypadku ewentualnych problemów — jeśli Twoi Rodzice mają problemy finansowe i nie chcesz ich zostawiać samym sobie, to uzyskiwane co miesiąc 600 zł a dokładnie przez 10 miesięcy w roku może pomóc zmniejszyć koszty obsługi rodzinnych długów.