This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Ubezpieczenie Kredytu Kupieckiego

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


To tylko szacunki, bo pełnych statystyk na ten temat nie ma. Do Komisji Nadzoru Finansowego...

Tak rozumiana współpraca ma charakter przedmiotowy i sprowadza się do udostępnienia kanału dystrybucji usług partnerowi. Działania promocyjne klasyfikowane są, jako bierne i aktywne. Pierwsze z nich to informowanie klientów banku o ofercie ubezpieczeniowej, drugie a zarazem szersze, sprowadza się do podjęcia prostych działań np. Prawdziwą istotę bancassurance stanowi tzw. Na mocy tej umowy bank jest upoważniony do dystrybucji produktów ubezpieczeniowych we własnych placówkach. Ostatnią rodzajem współpracy w ramach bancassurance jest cross-selling. Idea tej formy współpracy opiera się również o komplementarny charakter obu produktów tzn. Drugim podejściem do współpracy bancassurance jest podejście kapitałowe. Tego typu współdziałanie nawiązywane jest w momencie nabycia przez bank udziałów w kapitale towarzystwa ubezpieczeń. Oznacza to, że współpraca pomiędzy instytucjami ma charakter podmiotowy. Współpraca banku i ubezpieczyciela na płaszczyźnie udziałowej określana jest terminem aliansu strategicznego. Mniejszościowy udział akcyjny banku w firmie ubezpieczeniowej jest jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań na rynku finansowym. Bank, dokonujący zakupu akcji towarzystwa ubezpieczeń staje się członkiem Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, dzięki czemu może wpływać m. Ponadto akcjonariusz Akcjonariusz ekon. Czytaj dalej Słownik wyrazów obcych nabywa prawa: własności do wysokości liczby posiadanych akcji pułap ten ogranicza również jego odpowiedzialność oraz do dywidendy. Do kwestii tej odniósł się również Parlament Europejski i Rada. Druga forma współpracy podmiotowej oparta o posiadany pakiet strategiczny lub większościowy akcji uprawnia do podejmowania samemu decyzji związanych z funkcjonowaniem i rozwojem spółki.