This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Dla Młodych Na Mieszkanie

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


W tym wypadku zabezpieczeniem jest weksel z deklaracją wekslową. I spełniania warunków wynikających z ustawy,...

Bierzemy z narzeczoną ślub w październiku 2014 roku i czy w przyszłym roku wkład własny wzrośnie? Jesteśmy obecnie parą bezdzietną i nie planujemy w najbliższym czasie dzieci. Chciałbym się dowiedzieć ile w takim przypadku dostaniemy procent dofinansowania i czy jak mam umowę na czas nieokreślony cały etat a przyszła małżonka na zlecenie, to czy mamy szansę na dofinansowanie z programu rządowego MdM? Pozdrawiam Witam serdecznie Od 21 stycznia z mężem walczymy o kredyt z dopłatą MdM, podpisaliśmy umowę przedwstępną wpłaciliśmy wszystkie zobowiązania wynikające z tej umowy z naszej strony. Bank co chwila wymyśla konieczność podpisywania kolejnych aneksów do umowy, pierwszy kazano deweloperowi podać powierzchnię użytkowa mieszkania po położeniu tynków wewnętrznych u nas to możliwe bo budynek jest na etapie wykończeń i nasze mieszkanie ma już położone tynki , teraz pojawił się kolejny problem, bank chce wyceny tarasu i oświadczenia dewelopera, że nie stanowi on odrębnej własności i że nie będziemy ponosić kosztów z tytułu posiadania tego tarasu. Problem pojawia się jeszcze z dopłatą MdM, która ma być po podpisaniu aktu, my termin zapłaty mamy na koniec marca, a podpisanie aktu ma nastąpić do końca czerwca, nie wiem jaki deweloper zgodzi się na podpisanie aktu nie otrzymując pełnej kwoty za mieszkanie. Jednym słowem mamy z mężem dość i nie wiemy co robić, dni mijają a my nie wiemy czy kredyt zostanie przyznany czy nie. Chyba zdecydujemy się na kredyt bez dopłaty bo na decyzję z dopłatą raczej się nie doczekamy. Przykre bo program miał pomóc a w konsekwencji odechciało nam się własnego mieszkania po tych wszystkich przebojach….. Państwo jesteście mimo wszystko w grupie osób, które przecierają szlaki. Także dzięki Wam kolejnym osobą będzie łatwiej. Konieczność przekazania dodatkowych dokumentów do dewelopera niestety zdarza się nagminnie i zależy od banku który analizuje wniosek. Jednakże z tego co widzimy to naprawdę duży problem jest związany z formą wypłaty dopłaty. Ostatnia transza w trakcie budowy lub po akcie notarialnym. Tutaj potrzeba dobrej woli deweloperów i ich chęci do zmiany podejścia. Wypłatę gwarantuje w tym wypadku instytucja budżetowa, także nie powinni robić z tym problemu. Ale jak widać proces zmian podejścia wciąż trwa. Dlatego trzymamy kciuki za Państwa i czekamy na dalsze relacje.