Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Ubezpieczenie Na Życie Kredyt Hipoteczny

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Opowiadam też o tym jak zaznajomić dziecko z zasadami bezpieczeństwa w korzystaniu z telefonu komórkowego,...

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, ubezpieczenie może także stać się dla nas formą oszczędzania. Mowa oczywiście o polisach ubezpieczeniowych. Mogą mieć one charakter ochronno-oszczędnościowy. Nazywane są wtedy polisami na życie i dożycie. Umowa zawierana jest na czas określony. W takiej sytuacji, po upływie czasu obowiązywania umowy, wszystkie środki zostaną wypłacone osobie ubezpieczonej. Omawiana polisa jest doskonałą metodą oszczędzania na emeryturę. Ma to szczególne znaczenie biorąc pod uwagę wysokość świadczeń emerytalnych, na jakie możemy liczyć ze strony ZUS-u. Jak polisa ubezpieczeniowa wygląda w praktyce? Otóż miesięczna składka zostanie podzielona na dwie, równe części. Pierwsza z nich sprawi, że nasza rodzina będzie mogła liczyć na odszkodowanie w przypadku naszej śmierci. Druga część składki pozwala gromadzić oszczędności. Polisy te zwykle zawierane są do 60-65 roku życia. Musimy zdać sobie sprawę, że ta forma oszczędzania nie przyniesie nam raczej wielkich zysków. Pamiętajmy jednak, że dotyczy to tylko połowy wpłacanej składki. Tak więc po zakończeniu polisy otrzymamy niewiele więcej niż wpłaciliśmy. Jeżeli chcemy połączyć w jednej usłudze ubezpieczenie na życie i efektywne, czyli przynoszące realne korzyści finansowe oszczędzanie to najlepszym wyborem może okazać się polisa inwestycyjno - oszczędnościowa. Usługa ta jest zorientowana na pomnażanie pieniędzy przez ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe UFK. Po śmierci osoby ubezpieczonej fundusze te mogą zostać wypłacone wyznaczonej przez nią osobie. Jak wiemy oszczędzać można na wiele sposobów.