This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Pożyczka Partycypacyjna

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Zapoznaj się z regulaminem. Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ww. Spółki...

W przypadku braku możliwości rozpatrzenia reklamacji w tym terminie Operator zobowiązuje się do poinformowania Użytkownika o tym fakcie. Operatorzy GSM odpowiadają jedynie za usługi telekomunikacyjne umożliwiające realizację Usługi. Upusty cenowe dla grup abonentów na opłaty abonamentowe oraz usługi dodatkowe nie mają zastosowania do Numeru Dostępowego. Operator zastrzega, iż Wiadomości SMS wysłane przez: pracowników, zleceniobiorców, współpracowników oraz z kart testowych Operatorów GSM mogą nie być uwzględniane w ramach Usługi. Regulamin dostępny jest w siedzibie Operatora oraz na właściwych stronach internetowych Infor. Regulamin może być zmieniony przez Operatora w dowolnym czasie poprzez zamieszczenie zmian na ww. Wszelkie zmiany do regulaminu stają się skuteczne od chwili ich publikacji, o ile nie zastrzeżono inaczej. Zmiany nie znajdują zastosowania do Usług, które zostały zamówione przez Użytkownika poprzez Wiadomość SMS wysłaną przed zmianą regulaminu. Prawem właściwym dla wszystkich stosunków prawnych wynikających z niniejszego regulaminu jest prawo polskie. Wszelkie spory będą rozstrzygane przez właściwe polskie sądy powszechne. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy prawa. XAby przejść dalej, kliknij w link, który wysłaliśmy na podany przez ciebie adres e-mailX Wyślij sms o treści DA. Podobnie do zagadnienia pożyczki partycypacyjnej podeszła Izba Skarbowa w Poznaniu w interpretacji z 16 kwietnia 2013 r. Jest to charakterystyczna cecha instytucji pożyczki partycypacyjnej, to jest takiej, w przypadku której wypłata odsetek zależy od zysku osiąganego przez pożyczkobiorcę". Rzeczpospolita 21-11-2014, Waldemar Knap Autor, kierownik zespołu podatku dochodowego w ECDDP sp. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności Polityka cookie Mapa serwisu Projekt i realizacja Resmedia BDO Sp. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000293339, NIP 108-000-42-12, Kapitał zakładowy: 1. Opublikowano w Codzienny przegląd prasy podatkowe Kontakt dla prasy Ewa Matyszewska Tel.