This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt 60 Tys Kalkulator

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Co należy zrobić by mieć niską ratę kredytu i zapłacić za kredyt jak najmniej? Skrócić...

Pracy oddziału nie ma tutaj wcale. Zdarza się, że kredyt uzyskany przez pośrednika będzie tańszy niż bezpośrednio w oddziale. Warunki w oddziale były znacznie gorsze niż u pośrednika. W regulaminie jest napisane że trzeba podpisać umowę do końca czerwca - od tego momentu ile mam czasu na uruchomienie kredytu? Nie jest tajemnicą , że pośrednik zarabia na prowizji i nie ma co tego ukrywać. Tak naprawdę są dwa rodzaje pośredników:1 firmy , które otrzymują tylko i wyłącznie wynagrodzenie ze strony banku , lub 2 firmy, które otrzymują wynagrodzenie ze strony banku jak i chcą dostać wynagrodzenie ze strony klienta dodatkowo. Nasi doradcy jednak nie pobierają żadnego dodatkowego wynagrodzenia ze strony klienta. Można jak najbardziej porównać nasze oferty z bankowymi i będą albo takie same albo lepsze. Oferty są kompleksowo przedstawiane z wadami i zaletami i wszystkimi dodatkowymi kosztami. O rzetelności i kompetencji naszych doradców nie świadczy posiadane biuro. Większość z nas pracuje mobilnie , a do tej pracy nie jest potrzebne biuro i stolik. Dla nas mobilność to możliwość spotkania się z klientami w dowolnym miejscu i czasie, który odpowiada klientom. To także możliwość odpowiadania na ich zapytania i telefony , wtedy gdy tego potrzebują. Do tej formy pracy nie jest potrzebne biuro. Tak jak Łukasz , pracuję w domu. Spotkania odbywają się u klientów, w kawiarni lub inny dowolnym miejscu , czy nawet online. Ostatecznie klient i tak podpisuje umowę w oddziale banku, który jest w najbliższy miejscu zamieszkania. Póki co , żaden klient nie powiedział, że brak biura mu przeszkadza.