Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Jak Wcześniej Spłacić Kredyt Hipoteczny

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Co ważne, ta pomoc jest bezzwrotna. Żeby ją uzyskać, trzeba jednak spełnić wiele warunków, a...

Jeżeli jak najszybsza spłata kredytu, to może lepiej zakupić mieszkanie za gotówkę i w ogóle nie rozpatrywać kwestii kredytu hipotecznego. Wszystko zależy od sytuacji osobistej i finansowej konkretnej osoby. Dłuższy okres kredytowania to wyższy koszt odsetkowy, ale niższa, bezpieczniejsza rata dla budżetu domowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zdecydować się na dłuższy okres kredytowania i nadpłacać kredyt lub po prostu szybciej go spłacić. Wtedy suma odsetek, którą oddamy do banku będzie niższa. Warto pamiętać: rata jest ratą obowiązkową. Oczywiście trzeba skalkulować ewentualny kosz związany z nadpłatą czy wcześniejszą spłatą kredytu, ewentualną zmianą harmonogramu itp. Przez 15 lat widziałem już wiele różnych sytuacji klientów. Życie potrafi pisać trudne scenariusze, dlatego jeżeli mogę coś zasugerować — decydując się na kredyt hipoteczny zakładajcie zawsze gorszy scenariusz niż bardzo optymistyczny. Chyba zostałem przekonany aby jednak zainwestować pieniądze :. Jednak patrząć na ofertę lokat, żadna nie daję możliwości długoterminowego zysku powyżej 3 procent brutto. Posiadam kilkanaście lokat, w większości przypadków już nie obowiązuję mnie oferta lokat dla nowego klienta, która i tak trwa około 3 miesięcy, Maksymalnie mogę osiągnąć 2,7 procent. Toyota Bank czy Santander Bank. A jeżeli zdecydujesz się na kredyt hipoteczny, to zadbaj o to, abyś zawsze miał bezpłatnie możliwość nadpłaty bądź całkowitej spłaty. Nie wiem, jak Ci się udało zmieścic to wszystko na dwóch arkuszach, ale chylę czoła. Kredyt w CHF, pierwsza rata 27. Mogę prosić o pomoc? Jest to intuicyjne, ponieważ jeżeli możemy lokować środki na oprocentowanie wyższe po uwzględnieniu podatku Belki od oprocentowania kredytu, to wówczas jaki jest sens nadpłacania kredytu?