This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyty We Frankach Forum

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Aby temu się przeciwstawić, trzeba było aż uchwalenia ustawy antyspreadowej, umożliwiającej kredytobiorcom zakup waluty w...

Reasumując, jako że nie będę dłużej przeciągał tej dyskusji, nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nie mógłbym sprzedać posiadanego majątku tu: mieszkania za taką cenę, aby wpływem ze sprzedaży pokryć zadłużenie na nim zabezpieczone. Z tego prostego powodu nie zaciągnąłbym kredytu w CHF przy kursie w mojej ocenie ryzykownym. Rzeczywiste oprocentowanie kredytu 1,875. Hyba nie ma lepszego kredytu. Po 8 latach spłata całości bez prowizji. Na ryzyko kursowe są sposoby, a wielkość niezabezpieczonego zadłużenia pojawiającego się i znikającego w wyniku zmian kursów walut, to w obecnych realiach bardziej problem banku, niż kredytobiorcy. Dlatego też w przypadku kredytów zaciąganych w CHF w latach 2006-2008, są one na dzień dzisiejszy droższe od kredytów w PLN - dosłownie. Jest to za pewne tylko okres przejściowy, który potrwa 1-2 lata, ale jednak wystąpił. Co do spłaty racja, ale po co zaciągać kredyt na 30-40 lat, skoro można go spłacić po 4-5? Zresztą nawet mając środki można je ulokować, a kredyt spłacać dalej. Nawet jeżeli teraz tak się stanie, to za pewne będzie to tymczasowe, ponieważ stopy procentowe w Polsce powinny wrócić za 1-2 lata do wyższego poziomu. Co do braku możliwości spłaty kredytu to nie jest tak, że stosunek kwoty kredytu do wartości rynkowej mieszkania jest obojętna. Może się w życiu pojawić wiele powodów, dla których mieszkanie powinno zostać sprzedane - zarówno przyjemnych jak i nieprzyjemnych - przytoczę dwa: 1. Chęć zmiany mieszkania na większe - i jak to zrobić kiedy nie można sprzedać obecnego, bo wartość kredytu przewyższa kwotę możliwą do uzyskania ze sprzedaży lokalu? Licytacja komornicza mieszkania - komornik sprzeda mieszkanie i nie pokryje nawet kwoty kredytu, który je obciąża. Ja rozumiem, że będziecie się Państwo ze mną sprzeczać, podawać wiele argumentów za kredytem w CHF, ponieważ wszyscy je wzięli, itd. Poza tym oczywiście kredyt denominowany we frankach jest jak najbardziej opłacalny. Po prostu było większe ryzyko, ale też większe możliwości zaoszczędzenia na tym. Tak jak w interesach, zysk jest premią za ryzyko.