This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Pcc Od Pożyczki

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Strona głównaAktualności podatkoweSzkolenia otwarteSzkolenia wewnętrzneO nasKontakt tel. Dziś są co do tego wątpliwości. W obrocie...

Po spłaceniu całości lub części zobowiązania pożyczkobiorca może ponownie się zadłużyć, jednak zawsze do kwoty limitu. W związku z wątpliwościami dotyczącymi charakteru prawnego pożyczek odnawialnych oraz brakiem precyzyjnych regulacji w przepisach podatkowych organy podatkowe przez wiele lat miały wątpliwość, czy umowa taka podlega opodatkowaniu PCC, a jeżeli tak, to w którym momencie powstaje obowiązek podatkowy oraz jaka jest podstawa opodatkowania. Kwestia opodatkowania PCC pożyczek odnawialnych nie jest wprost uregulowana w przepisach ustawy z 9 września 2000 r. Powyższy przepis oznacza, że umowa pożyczki podlega opodatkowaniu PCC. Zgodnie z ogólną zasadą wyrażoną w art. Podatek powinien zostać zapłacony przez pożyczkobiorcę w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki i w tym samym terminie podatnik powinien złożyć do właściweg... DOSTĘP DO PEŁNEJ TREŚCI SERWISU WWW. Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego. Otrzymujesz całkowicie bezpłatny stały dostęp do wielu informacji, między innymi do:Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem »© TaxNet spółka z o. Młyńska 13A, 43-100 Tychy, REGON: 277463136, NIP: 646-25-04-471, bezpłatna infolinia: 800-706-818, tel. Przepisy ustawy o PCCW myśl art. Zwrot nadpłaty za media a moment korekty przychodówDowód wpłaty KP nie zwolni z kasy fiskalnejOpodatkowanie usług transportowychWysokość kosztów przy umowie zleceniu zawartej przez przedsiębiorcęMinister Finansów: Więcej kontroli u podatników przekraczających 5 mln zł przychodówNa czym polega odwrotne obciążenie VAT dostawy towarów? Nowelizacja ustawy o swobodzie działalności gospodarczej a VATStawka VAT przy refakturowaniu usługi transportu osobowegoWszystkie artykuły z tego działu » o nas polityka dotycząca plików cookies polityka prywatności reklama kontakt zastrzeżenia prawne pracuj z nami pomoc Firma i pracownicy Oferta szkoleniowa Pisma i wyjaśnienia Podatki Kowalskiego Firma i podatki Szkolenia e-learningowe Orzecznictwo Podatkowe ABC... Programy dla podatników Tańsza energia dla firm Monitoring legislacji podatkowej Zwrot VAT w budownictwie Parametry i wskaźniki Taxes in Poland - A Guide Forum dyskusyjne Indeks tematyczny © TaxNet spółka z o. Zaloguj się Pytanie pochodzi z publikacji Vademecum Głównego KsięgowegoUdziałowiec spółki z o. Odpowiedź:Pożyczka udzielona spółce z o. W takim przypadku nie jest składana deklaracja podatkowa.