This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Gotówkowy Ranking

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Czy warto brać świąteczny kredyt gotówkowy? Jakie są skutki obniżenia stóp procentowych? Pożyczki pozabankoweZobacz aktualne...

Banki często kuszą atrakcyjną wartością jednego parametru więc koniecznie zwróćmy uwagę na każdy z nich. Oprocentowanie wpływa bezpośrednio na wysokość odsetek i jest zależne od aktualnej sytuacji ekonomicznej. Natomiast marża lub prowizja jest uzależniona od kwoty kredytu, naszej zdolności kredytowej czy innych produktów finansowych posiadanych w danym banku np. Zarówno w przypadku niektórych pożyczek pozabankowych na raty oraz kredytów bankowych, mamy do wyboru raty równe oraz malejące. Niezależnie od tego który rodzaj rat wybierzemy, w obu przypadkach będziemy spłacać identyczną wartość kapitału. Różnica występuje w wysokości odsetek w poszczególnych ratach. W przypadku równych rat, na początku spłacamy większą część odsetek, niż kapitału. Przy wyborze rat malejących kwota kapitału w każdej racie jest równa, a zmniejsza się wyłącznie kwota odsetek. Z tego względu przez pierwsze od kilku do kilkudziesięciu miesięcy kilkanaście w zależności od długości okresu kredytu, rata malejąca jest znacznie wyższa niż rata równa w tym samym okresie. Weźmy pod uwagę czy jesteśmy w stanie obciążyć nasz budżet przez początkowy okres spłaty kredytu. Każdy bank stosuje własną politykę w tym zakresie ale generalnie w każdym przypadku istnieją 2 warianty kredytu: z ubezpieczeniem lub bez. Ubezpieczenie zazwyczaj wiąże się dodatkowymi kosztami np. W praktyce okazuje się jednak, że ubezpieczenie jest niewiele warte i nawet w przypadku utraty pracy czy choroby, Ubezpieczyciel nie zacznie spłacać za nas zobowiązań. Przyjrzyjmy się szczegółowo warunkom ubezpieczenia lub po prostu zrezygnujmy z niego całkowicie. Długość kredytu ma bezpośredni wpływ na wysokość naszej miesięcznej raty. Powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, jaka wysokość raty będzie odpowiednia dla naszego budżetu. Z punktu widzenia płynności finansowej, lepiej wydłużyć okres spłaty, niż borykać się z nadmiernie wysoką ratą. Ostatecznie zawsze możemy dokonać wcześniejszej spłaty kredytu lub po prostu nadpłacać go w miarę naszych możliwości.