This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Wwo Życie Na Kredycie

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Bez wątpienia WWO to jedna z najważniejszych polskich kapel wykonujących muzykę rap. Przemawiają za tym...

Nie był to jedyny przebój WWO z tego roku - oprócz wyżej wymienionego utworu zespół nagrał wraz z Vienem, Pelem i grupą Fenomen piosenkę "U Ciebie w mieście". Po blisko trzech latach od wydania krążka "We własnej osobie" formacja zaatakowała ze zdwojoną siłą. Pierwsza z nich "Witam was w rzeczywistości" została nagrana według pomysłu Sokoła, z kolei drugi krążek "Życie na kredycie" został zrobiony po myśli Jędkera co ciekawe WWO odzyskał wtedy prawo do używania nazwy W Witrynach Odbicia, dlatego też album, którego autorem koncepcji jest Jędker, jest sygnowany właśnie tą nazwą, natomiast płyta "Witam was w rzeczywistości" została wydana pod nazwą W Wyjątkowych Okolicznościach. Do pracy nad krążkami członkowie grupy zaprosili wielu uznanych producentów, a także raperów, nie tylko z Polski, ale również ze Stanów Zjednoczonych, Francji, Czech i Słowacji. Te płyty wręcz były skazane na sukces, biorąc pod uwagę popularność poprzednich dokonań formacji, a także listę nazwisk biorących udział w przedsięwzięciu. Tak też się stało. Albumy sprzedały się dobrze jak na polski rynek muzyczny, a pochodzące z nich utwory: "Mogę wszystko", "Minorum Pentium" oraz "I tak to osiągnę" stały się przebojami wiodącymi prym na krajowych listach przebojów oraz często emitowanymi w mediach. W 2006 roku ukazał się minialbum nagrany do spółki z Molestą i O. W kolejnych latach drogi członków zespołu się rozeszły. Co prawda grupa oficjalnie nadal istnieje, ale Jędker i Sokół rozpoczęli solowe kariery. W 2007 roku na rynku ukazał się solowy album Jędkera "Czas na prawdę", z kolei Sokół wraz z Pono w tym samym roku wydał bardzo dobrze przyjęty krążek "Teraz pieniądz w cenie", zawierający jeden z największych hitów ostatnich lat - "W aucie". Bez wątpienia WWO to jedna z najważniejszych polskich kapel wykonujących muzykę rap. Przemawiają za tym suche fakty. Skład współpracował z wieloma uznanymi muzykami i producentami nie tylko z Polski, ale również ze świata, wypromował wiele chętnie prezentowanych w mediach hitów, a także zdobył mnóstwo branżowych nagród, w tym tytuł wykonawcy roku 2005 plebiscytu audycji WooDoo i magazynu Hip-hop. WWO to także jeden z ulubionych zespołów polskiej młodzieży. Sprawiły to bardzo dobre, znajdujące odbicie w polskiej rzeczywistości teksty, charakterystyczny styl rapowania członków formacji oraz podkłady muzyczne stojące na najwyższym poziomie. Książki Podręczniki Muzyka Filmy Gry Zegarki Strona główna Muzyka Pozostała Autor: Wwo w Witrynach Odbicia - Jędker Numer produktu: 255989 Produkt zawiera nośnik: płyta CD Płyta kompaktowa z nagraniami muzycznymi.