This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyty Na Zakup Ziemi

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Wsparcie na zakup ziemiRolnicy mogą skorzystać z dwóch form wsparcia na zakup ziemi. Gdzie można...

Kredyt udzielany jest na uzupełnienie środków własnych Klienta celem finansowania środków obrotowych materiałów, towarów, usług. Wysokość oprocentowania uzależniona od rodzaju kredytu oraz okresu spłaty. Kredyty inwestycyjne udzielane są na finansowanie zakupu, budowy, modernizacji i remontu środków trwałych oraz zakupu nieruchomości. Klient powinien posiadać udział środków własnych w finansowaniu przedsięwzięcia. Wykorzystanie kredytu następuje poprzez realizację akceptowanych przez Bank płatności składanych przez Klienta. Kredyt w rachunku bieżącym przeznaczony dla Klientów posiadających w Banku czynny rachunek bieżący , na regulowanie bieżących zobowiązań finansowych, pozwalający na zwiększenie szybkości obrotu środkami pieniężnymi oraz zminimalizowanie kosztów odsetek bankowych. Jako kredyt w formie odnawialnej linii kredytowej, może być wielokrotnie wykorzystywany w ramach limitu kredytowania w okresie do 1 roku. Kredyty NAWOZY przeznaczony jest na zakup nawozów. Maksymalna kwota uzależniona jest od powierzchni gospodarstwa 1. Kredyty CHMIEL przeznaczony jest na uprawę chmielu. Maksymalna kwota uzależniona jest od powierzchni uprawy chmielu 4. Kredyty SUSZA przeznaczony jest na odnowienie plantacji wieloletnich. Maksymalna kwota uzależniona jest od powierzchni gospodarstwa 2. Kwota kredytu ustalana jest na podstawie "Opinii Wojewody dotyczącej zakresu i wysokości szkód spowodowanych klęską... Kredyty pomostowe przeznaczone na finansowanie przedsięwzięć realizowanych w ramach programów unijnych. Bank Spółdzielczy w Kazimierzu Dolnym udziela w szczególności kredytów z linii: nIP - inwestycje podstawowe - kredyt udzielany na realizacje inwestycji w rolnictwie, przetwórstwie rolno-spożywczym i usługach dla rolnictwa. Maksymalny okres kredytowania wynosi 8 lat. Maksymalny okres kredytowania do 15 lat. Wiek wnioskodawcy nie może przekraczać 40 lat.