Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Konsolidacyjny Pko Bp Kalkulator

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Jak wybrać dla siebie najlepszą ofertę? Co zrobić w razie szkody? Skorzystaj z naszych poradników....

Maksymalna kwota Blog: Usługi w Szczecinie autor: interreklamablog 08-12-2012. Podstawowym kryterium przy przyznawaniu preferencyjnego kredytu jest dochód w rodzinie. Pieniądze wypłacane są maksymalnie przez sześć lat, a w przypadku studiów doktoranckich - przez cztery lata. W tym czasie państwo będzie spłacać odsetki, a student przez 10 miesięcy w roku otrzymuje po 600 zł. Spłata Blog: Prawo cywilne i prawo karne w praktyce autor: prawocywilneikarne 02-03-2015 , których o to nie powinniśmy podejrzewać. Czytaj też : Klient zażądał zwrotu opłaty likwidacyjnej. A oni na to: najpierw zapłać składki Pan Grzegorz jest byłym klientem banku Nordea. W wyniku fuzji trafił do banku PKO BP. Przypomniał, że pierwszym bankiem, z którym Bank Gospodarstwa Krajowego zawarł umowę w sprawie udzielania kredytów preferencyjnych był PKO BP. BGK podpisał jeszcze umowy z Gospodarczym Bankiem Wielkopolskim, Bankiem Polskiej Spółdzielczości, Bankiem Pocztowym, Bankiem Pekao Blog: KOŁO PO RP WOJKOWICE autor: wojciechn2 30-04-2013 wycofa się z Polski? Czy wypowie umowy kredytowe? A może przejmie je jakiś inny bank? Właśnie przeczytałem informację, że możliwe jest przejęcie banku Nordea przez PKO BP. Jako że posiadam w skandynawskim banku kredyt hipoteczny i to na dość niezłych warunkach, z relatywnie niską marżą we Blog: Subiektywnie o finansach autor: maciek. Przejrzystą kartę kredytową - nota bene o takiej właśnie nazwie - wprowadził jakiś czas temu również największy polski bank PKO BP Blog: Subiektywnie o finansach autor: maciek. Wyniki swojego konkursu zmieniał też Citi Handlowy Blog: Subiektywnie o finansach autor: maciek. W PKO BP spread wynosi 20 groszy, ale frank był ostatnio przeliczany klientom po 3,44 zł, czyli o 10 groszy taniej, niż w Getinie. Ludzie mający w tym banku kredyt mają więc mocny powód, żeby korzystać z dobrodziejstw ustawy antyspreadowej Blog: Subiektywnie o finansach autor: maciek. Badania NBP są dla nas łaskawsze, niż Diagnoza Społeczna, badania PKO BP i TNS oraz raport Fundacji Kronenberga, bo z tamtych badań wynika, że połowa z nas nie ma żadnej kasy. I to już nie jest takie zabawne.