Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Służebność Osobista A Kredyt Hipoteczny

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Należy podkreślić, że jest to w stosunku do powódki szczególnie krzywdzące, gdyż biegli sądowi w...

Kupując nieruchomość liczymy wszystkie koszty i dążymy do ich zminimalizowania. Przy zakupie chcemy wynegocjować okazyjną cenę, uzyskać kredyt z najniższą prowizją i marżą, zapłacić najniższe koszty u notariusza. Przy sprzedaży chcemy uzyskać najwyższą cenę, otrzymać szybką zapłatę lub możliwość wyprowadzki w odpowiednim dla siebie późniejszym terminie. Wydanie lub pomniejszenie otrzymanej kwoty o na przykład koszt 10 000 zł to sporo, ale czy na pewno tyle nie stracisz podejmując się samodzielnego załatwienia sprawy? Czy zdarzyło się Tobie kiedyś wynegocjować Twoim zdaniem świetne warunki zakupu jakiegoś produktu, które w porównaniu do warunków znajomego okazały się tylko przeciętną ofertą? Czy zdarzyło się Tobie sprzedać coś za niewielkie pieniądze, nie mając świadomości jaką ten przedmiot miał realną wartość? Załóżmy, że szukasz mieszkania w granicach ceny 250 000 zł. W ofercie biura nieruchomości jest oferta mieszkania za kwotę 270 000 zł, które Tobie bardzo podoba się. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie i widać, że został on przeprowadzony fachowo i rzetelnie. Właściciel o czym nie wiesz od dłuższego czasu ma wystawione to mieszkanie na sprzedaż z niewielkim zainteresowaniem potencjalnych kupujących. Cena jaką określił jest zawyżona, ale nie zgadzał się do tej pory na jej obniżenie. Ze względu jednak na swoje plany zaczyna się jemu spieszyć z sprzedażą. Jak myślisz czy w tej sytuacji pośrednik nieruchomości będzie wstanie przekonać właściciela do obniżenia ceny o 20 000 zł znając sytuację jednej i drugiej strony? Na studiach podyplomowych z psychologi zarządzania pamiętam świetne ćwiczenie z negocjacji. Procowaliśmy w grupach czteroosobowych. Ja byłam sprzedawcą i miałam za zadanie sprzedać bezcenną jedyną pomarańczę, która miała właściwości uzdrawiające za jak najwyższą cenę, ale nie niżej niż 10 000 zł. Jej zakupem zainteresowanych było dwóch chętnych, którzy otrzymali instrukcję zapłacenia najniższej ceny nie wyższej jednak niż 20 000 zł, bo taką kwotą tylko dysponowali. Pierwszemu kupcowi zależało na całym soku z pomarańczy, ponieważ po jego wypiciu jego chore dziecko miało powrócić do zdrowia. Drugiemu zainteresowanemu zależało na całej skórce z pomarańczy ponieważ obłożenie nią ran chorej żony miało ją uzdrowić.