This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Pod Zastaw Akcji Jsw

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Potem sytuacja się uspokoiła i przy znikomej aktywności, trwało wyczekiwanie na ostatnie godziny handlu. Do...

Agencje ratingowe w ostatnich dniach mówią sporo o Polsce. Niestety coraz częściej negatywnie niż pozytywnie. Jest to związane z nowym rządem i jego planem wydatków budżetowych. Paliwo do wzrostów dostarczone w zeszłym tygodniu przez słowa Mario Draghiego skończyło się już w poniedziałek. Jedyną trafną odpowiedź daje rynek, który jest jednak znerwicowany i unieważnia swoje wypowiedzi z dnia na dzień. Mimo to, inwestorzy pozostali sceptyczni. Podczas sezonu wyników - dokładnie: podczas publikacji rezultatów za II kwartał - aż 74 proc. Zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw wzrosło w porównaniu do grudnia 2014 r. W dniu wczorajszym uwaga rynków koncentrowała się wokół waluty brytyjskiej, natomiast podczas środowej sesji w centrum zainteresowania inwestorów pozostaną dane odnośnie inflacji CPI z USA oraz posiedzenie Banku Kanady w sprawie stóp procentowych. Po długim weekendzie, w USA kontynuowane były duże spadki, które rozpoczęły się już po piątkowych danych. Opublikowane dane z Chin okazały się słabsze niż oczekiwano, ale po reakcji rynku widać, że być może spodziewały się one jeszcze słabszych danych. Poprzedni tydzień po raz kolejny upłynął pod znakiem obaw o chińską gospodarkę, jednak niespodziewanie to dane ze Stanów Zjednoczonych okazały się przyczyną dużych spadków na światowych giełdach. Nie słyszeli o CatalystRekordowo tanie surowce, najtańszy od lat złoty, słaniające się indeksy - z punktu widzenia posiadaczy obligacji firm, to jak obserwowanie padającego śniegu za oknem. W dniu dzisiejszym uwaga rynków będzie koncentrowała się na danych dotyczących sprzedaży detalicznej i produkcji przemysłowej z USA. Indeksy giełdowe w Azji kontynuowały serię zeszłotygodniowych spadków i po raz kolejny zakończyły dzień na sporym minusie. Jednocześnie niskie oprocentowanie lokat odstręcza od korzystania z usług banków. W tych warunkach obligacje firm wciąż pozostają atrakcyjną alternatywą dla inwestorów.