This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Hipoteczny 200 Tys Jaka Rata

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Do 2012 nam raczej nic nie grozi bo biznes nie da bankom w Polsce krzywdy...

Trzeci wniosek: Tutaj tak wyszło, że ceny poszły szybko w górę. Ale mogłoby być inaczej. Ceny mogłyby się niewiele zmienić. Wtedy to ja bym był finansowo na gorszej pozycji. Ceny mogły też zmaleć — to również trzeba uczciwie podkreślić. Wtedy bym na tym sporo stracił, bo nie tylko same odsetki, ale również i na wartości nieruchomości. Tym akcentem kończę moje przydługawe wywody. Mam nadzieję, że to rzuca nieco inne światło na pytanie czy brać kredyt, czy nie. Bo jego punkt widzenia będzie taki, jaki będzie. Ktoś inny może mieć inne doświadczenia lub inną wiedzę i pokaże to inaczej — jak choćby ja w kwestii zmienności wartości pieniądza w czasie lub w sprawie zmienności cen nieruchomości gdzie w skrajnym przypadku może okazać się, iż oszczędzając nigdy nie oszczędzimy na mieszkanie, bo ceny będą rosły szybciej niż nasze oszczędności. Bardzo ważny jest moment, w którym decydujemy się na wzięcie kredytu hipotecznego. Wracam pamięcią do roku 2006, kiedy to z żoną braliśmy kredyt na mieszkanie z rynku pierwotnego. Mieliśmy już małe mieszkanko z kredytem, ale udało się nam wziąć następny kredyt na nowe mieszkanie. Bloczek się budował, a my spłacaliśmy dwa kredyty. Było bardzo, ale to bardzo ciężko. W roku 2007 stare mieszkanie sprzedaliśmy, a kwota wystarczyła na spłatę 2 kredytów i jeszcze na mały samochód zostało. Pozdrawiam wszystkich i życzę samych dobrych interesów na kredytach hipotecznych.