This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Aigo Pożyczki Gotówkowe

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Oznacza to zabrzmieć przytłaczająca na rok czasu R obi kredyty na pewno nam podczas wycieczek...

Dodatkowo, rząd, przejmując wtedy 80 proc. Od decyzji Greenberga odciął się obecny CEO - Robert Benmosche. Podczas popołudniowego spotkania Closing Bell w CNBS powiedział:- AIG nie akceptuje faktu, że otrzymawszy pieniądze, może teraz oskarżyć rząd, który zarobił zbyt wiele pieniędzy na tej transakcji. Faktycznie - AIG w ciągu czterech ostatnich lat stanął na nogi i spłacił swój dług z nawiązką - w sumie oddano rządowi 205 mld dolarów. I dokonaliśmy tego z nawiązką. Posiadamy silną, żywą organizację. Dziękujemy Ameryce i musimy wciąż zmierzać do przodu. W tym samym tonie utrzymana jest kampania AIG, która ruszyła pod koniec ubiegłego roku pod hasłem "Dziękujemy Ci, Ameryko", w której wypowiadają się pracownicy i kontrahenci AIG. Pomimo decyzji obecnego CEO AIG Maurice "Hank" Greenberg może utrzymać zarzuty wobec amerykańskiego rządu. Wrzesień 2008 - 15 września 2008 roku Lehman Brothers, czwarty pod względem wielkości bank inwestycyjny w USA, ogłasza swoją upadłość. W związku z rozprzestrzeniającą się falą kryzysu rząd USA decyduje się o przejęciu 80 proc. Marzec 2009 - Miliardy dolarów wpompowane w AIG nie przynoszą efektów. Resort skarbu oraz Rezerwa Federalna FED udziela ubezpieczycielowi kolejnych 30 mld dolarów pomocy publicznej, by uchronić globalny rynek finansowy przed turbulencjami i kolejną falą zwolnień w świecie finansówSierpień 2009 - Robert H. Benmosche, były prezes MetLife, obejmuje stanowisko CEO, zastępując Edwarda Liddy, który odchodzi na emeryturę. Głownym zadaniem nowych władz jest restrukturyzacja spółki. Plany ambitne, ale tak naprawdę zaczyna się od skandalu - Benmosche po dwóch dniach urzędowania wybiera się na urlop do swojej chorwackiej willi w Dubrowniku. Luty 2010 - AIG śmieje się kryzysowi w twarz i wypłaca swoim pracownikom 100 mln dolarów premii po tym, gdy... Paradoksalnie, premię otrzymują pracownicy działów produktów finansowych, odpowiedzialni w 2008 roku za straty, które doprowadziły AIG na skraj bankructwa.