This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Bph Kredyt

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


O finansowanie można wystąpić w placówkach banku, punktach partnerskich lub dzwoniąc na infolinię. Brak możliwości...

Jego akcje są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od kilku lat wchodzą w skład elitarnego grona spółek giełdowych tworzących Indeks RESPECT, który skupia firmy wyróżniające się pod względem ładu korporacyjnego i społecznej odpowiedzialności. Wybierz produkt ---Kredyt gotówkowyKredyt hipotecznyKredyt konsolidacyjnyKredyt dla firmyTrudny kredytChwilówkaInny Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie. Bank BPH jest częścią grupy kapitałowej GE, jednej z największych korporacji na świecie. Aktualności BIG InfoMonitor: Firmy też chcą kupować na raty Podsumowanie BIK: walutowe kredyty mieszkaniowe w latach 2005 — 2016 Tylko co trzecie dziecko wyjedzie na wakacje Portret frankowicza — dane Biura Informacji Kredytowej Podsumowanie BIK: kredyty dla osób prywatnych w I kwartale 2016 roku Wzajemne płatności przedsiębiorstw poprawiają się Popyt na kredyty — kwiecień 2016 BIG InfoMonitor: Długi się przedawniają, ale nie znikają Habza Finanseul. ZŁÓŻ WNIOSEKBank Przemysłowo-Handlowy, czyli w skrócie BPH i jego historia jest bardzo długa i dość burzliwa, bowiem początek istnienia tej instytucji to rok 1989. Historia banku BPH jest bardzo bogata, bowiem na początku bank został przejęty przez prężnie działającą grupę HVB, a kilka lat później został scalony z Powszechnym Bankiem Kredytowym. W tym okresie bank nazywał się dokładnie BPH PBK. Od 2009 roku natomiast GE Money i bank BPH zostały połączone w jedną markę i istnieją pod wspólnym szyldem BPH. Bank ten jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na bankowym rynku polskim. Oferuje on swoim klientom wszelkie możliwe usługi, a więc zaczynając od takich standardowych spraw jak prowadzenie kont, zakładanie lokat, użytkowanie kart kredytowych, kredyty hipoteczne oraz wszystkie inne możliwe kredyty, a kończącząc na udzielaniu leasingu oraz oferowaniu swoim klientom inwestycji w ramach funduszy inwestycyjnych. Warto również podkreślić, że przez kilka lat był on w pierwszej trójce banków, które cieszyły się największym zaufaniem w opinii klientów. Od kilku lat jednak nie jest już na podium, lecz wciąż znajduje się w pierwszej dziesiątce instytucji bankowych cieszących się najlepszą opinią klientów. Bank BPH adresuje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców, klientów korporacyjnych. Z doświadczenia wiemy, że zdecydowanie większą grupę stanowią klienci indywidualni. Ofertę banku możemy prześledzić na stronie internetowej, jednak jest ona nie do końca czytelna i przejrzysta. Do naszej dyspozycji pozostają też specjaliści w dziedzinie profesjonalnej obsługi klienta zarówno indywidualnego, jak i klienta korporacyjnego. Znajdziemy ich w ponad czterystu placówkach banku BPH na terenie całej Polski. Bank BPH oferuje nam możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego w wysokości do 200 000 zł. Jest to bardzo duża kwota, jeżeli porównujemy ją z możliwościami oferowanym przez inne instytucje bankowe.