This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Oprocentowanie Kredytów Mieszkaniowych

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Co to jest LTV? Co to jest dywidenda? Jakich minimalnych dochodów wymaga bank? Artykuły Jak...

Z uwagi na fakt, że na moment wyliczania kosztów bank nie wie jak będzie kształtowało się oprocentowanie w całym okresie kredytowania koszty wyliczane sa przy założeniu niezmiennego oprocentowania. To powoduje, że podane przez bank odsetki wyliczane wyłącznie od kapitału kredytu za cały orkes kredytowania są delikatnie mowiąc bardzo orientacyjne. Każda zmiana oprocentowania spowoduje zmianę wysokości spłacanych odsetek. Oczywiście jeśli kredyt zaciagnięty np. Przykład - całkowita spłata kredytu: Założmy, że raty kredytu spłacamy 15-tego każdego miesiąca. Tak się szczęśliwie złożyło, że trafiliśmy 6 w lotto i 25-tego możemy już w całości spłacic kredyt. W takiej sytuacji odsetki od aktualnego salda zadłużenia kapitału będą naliczane wyłącznie do 25-tego, a więc dnia całkowitej spłaty kredtu. Przykład - częściowa spłata kredytu: Podobnie sytuacja wygląda z częściową spłata kredytu. Gdybyśmy 25-tego nadpłacili część kredytu to odsetki za okres od 16-tego do 25-tego naliczone zostałyby od wyższej kwoty kapitału, a od 26-tego do 15-tego następnego miesiąca od salda zadłużenia pomniejszonego o spłatę dokonaną 25-tego. Przykład - zmiana oprocentowania: Analogiczna sytuacja ma miejsce w przypadku zmiany oprocentowania kredytu np. Mam nadzieję, że w ten sposób, choć częściowo, udalo mi się wyjaśnić wątpliwości dotyczące oprocentowania, marży i splacanych odsetek. To jeszcze nie koniec cyklu dotyczącego kredytów mieszkaniowych. Niedługo spróbuję także odpowiedzieć na pytanie gdzie lepiej zaciągnąć kredyt hipoteczny: w banku czy u pośrednika oraz rozłożę na czynniki pierwsze rządowy program Mieszkanie dla Młodych. Tradycyjnie już mam prośbę o pytania i wątpliwości — w komentarzach - jakie macie w związku z kredytami hipotecznymi. Nie jestem doradcą finansowym ale chcę pokazać Ci jak rozsądnie gospodarować swoimi finansami nie poświęcając na to zbyt wiele czasu. Co zrobić, aby zarabiać na bankach co najmniej do połowy 2017 r.? To już koniec promocji bankowych oferujących moneyback, czyli zwrot za płatności kartą! POLECAM Polecam Popularne posty Kupujemy mieszkanie na kredyt - jak znaleźć idealne mieszkanie żeby później nie żałować Zdecydowałeś się kupić mieszkanie zaciągając na ten cel kredyt hipoteczny?