This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Ltv

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Nie instaluj na telefonie certyfikatów i programów z linków w wiadomościach SMS lub innych podejrzanych...

A tę, tak jak inny kredyt, też trzeba przecież spłacić. Wówczas kredyt zabezpieczony będzie na kredytowanej nieruchomości i dodatkowo na drugiej. Warunkiem jest, by druga nieruchomość nie była obciążona hipotecznie. W takiej sytuacji wartość zabezpieczenia może przewyższyć kwotę kredytu, a więc automatycznie rozwiązany zostanie problem braku wkładu własnego. Dla przykładu załóżmy, że cena mieszkania wynosi 500 tys. Minimalny wkład własny wynosi 100 tys. Rodzice przekazują na poczet zabezpieczenia nieruchomość wartą 200 tys. Razem wartość zabezpieczenia wynosi więc 700 tys. Nasz wkład własny wyniesie wówczas 200 tys. W tym przypadku mogą pojawić się jednak komplikacje. Nie wykluczone, że w momencie, kiedy na poczet zabezpieczenia kredytu wniesiona zostanie nieruchomość rodziców, bank zażąda, by do kredytu przystąpili jako współkredytobiorcy również i oni. Z jednej strony może to zwiększyć zdolność kredytową większa potencjalna kwota kredytu , z drugiej jednak — ze względu na wiek rodziców — skrócony będzie maksymalny okres kredytowania, co z kolei skutkować będzie wyższą miesięczną ratą. BIERZEMY POŻYCZKĘ HIPOTECZNĄ Innym sposobem na zdobycie wkładu własnego może być skorzystanie z pożyczki hipotecznej. Jest to kredyt, który można przeznaczyć na dowolny cel, ale jego zabezpieczeniem jest nieruchomość. Warunkiem skorzystania z produktu jest więc posiadanie nieobciążonego hipotecznie mieszkania lub domu. I tutaj znowu możemy uśmiechnąć się do rodziny. Rozważmy ten sposób zdobycia pieniędzy na wkład własny.