This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Kredyt Technologiczny

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Program Operacyjny Inteligentny Rozwój to najpopularniejsze źródło pozyskiwania dotacji unijnych przez małe i średnie firmy....

Oto najbardziej poszukiwani pracownicy 21. Poradnik przyszłego pracownika Bezrobotni i poszukujący pracy Rejestracja Podnoszenie kwalifikacji Wsparcie zatrudnienia Świadczenia O nas Organizator Centrum Partnerzy serwisu O Portalu Zielona Linia Usługi Zielonej Linii Współpracuj z nami Centrum Multimedialne Centrum prasowe Zaloguj się do strefy PSZ Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Kredyt technologiczny daje dodatkową możliwość pozyskania wysokich środków finansowych na innowacyjne inwestycje, a tym samym uzyskanie realnego wpływu na rozwój przedsiębiorstwa. Przedmiotem kredytu technologicznego może być zakup i wdrożenie nowej technologii lub wdrożenie własnej nowej technologii oraz uruchomienie na jej podstawie wytwarzania nowych lub znacząco ulepszonych towarów, procesów lub usług. Kredyt technologiczny może dostać firma spełniająca kryteria mikro, małego lub średniego przedsiębiorcy oraz posiadająca wystarczającą zdolność kredytową. Wysokość pomocy, czyli udział premii technologicznej, liczony od wysokości kosztów kwalifikowanych inwestycji, jest zróżnicowany w zależności od regionu oraz od wielkości przedsiębiorstwa, zgodnie z pułapami ustalonymi przez mapę pomocy regionalnej. Nie ma natomiast ograniczeń co do wysokości kredytu technologicznego, także w zasadzie co do wysokości kosztów całej inwestycji jako, że maksymalny próg to 50 mln euro. Należy pamiętać, że kredyt technologiczny premiuje przede wszystkim kreatywność i pomysłowość przedsiębiorców, a nie zajmuje się finansowaniem już wdrożonych innowacyjnych technologii. Innowacyjność w kredycie musi być inicjatywą i pomysłem przedsiębiorcy. Zachęcamy do skorzystania ze środków Kredytu Technologicznego. Nasi specjaliści dla Państwa firmy:Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu technologicznego dla swojej firmy prosimy o kontakt. Środki przeznaczone na realizację Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko w latach 2014-2020 wynoszą 27,4 mld euro. Środki przeznaczone na realizację Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój wynoszą 8 614,1 mln EUR. Środki przeznaczone na realizację Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa wynoszą 2,2 mld EUR. Środki przeznaczone na realizację Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój wynoszą 8,6 mld EUR. Środki przeznaczone na realizację Programu Operacyjnego Polska Wschodnia wynoszą 2 mld EUR. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej.