This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Podział Kredytów

  Nie daj się złapać w sidła lichwiarzy oraz nieuczciwych pożyczkodawców
  i wybierz dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę.

  Sprawdź Ranking Pożyczek bez BIK

feature

Dlaczego POZYCZKA-9H.CBA.PL?

warto porównywać i wybierać najkorzystniej

Nasza porównywarka pożyczek charakteryzuje się selekcją najlepszych pożyczkodawców w Polsce według warunków, która najkorzystniej wpływają na opłacalność wzięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Każdy z pożyczkodawców musiał spełnić poszczególne warunki:

 • Przelew do 5 godzin
 • Najniższe oprocentowania
 • Wszystko przez internet
 • Pożyczka bez BIK
 • Wystaczy dowód osobisty
 • Możliwość odstąpienia od umowy
secure

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Oddajemy do Twojej dyspozycji ranking opłacalności pożyczek wg. określonych pożyczkodawców. To ty decydujesz, którą pożyczkę weźmiesz.

secure

Szybkość

Każdy pożyczkodawca na naszej stronie musiał spełnić kryteria dot. szybkości dostarczalności pożyczki poniżej 5 godzin od wypełnienia formularza.

secure

Obsługa Klienta

Aktualna oferta pożyczek nie jest dla Ciebie atrakcyjna? Nic nie szkodzi. Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy pojawi się bardzo atrakcyjna pożyczka.


logo logo logo logo logo

Wyselekcjonowane oferty

Dopisz się do listy i otrzymuj informacje o najkorzystniejszych pożyczkach

Skontaktuj się z nami

Masz problem przy wyborze najlepszej pożyczki dla siebie?

Warsaw

Biuro
Aleja Niepodległości 8
Polska
P: 881-575-143

static map


Takiego aneksu macie prawo żądać i w nim możecie precyzować wszystkie niejasne klauzule. A jeżeli...

Bo bankowcy, przypomina Pietraszkiewicz, też w swoich propozycjach chcieli ukierunkować pomoc na najsłabszą ekonomicznie część kredytobiorców. Tym niemniej, zdaniem prezesa ZBP, pomysły PO "wymagają jeszcze doprecyzowania". W roku 2015 banki przeznaczą ponad 800 mln zł na pomoc kredytobiorcom mieszkaniowym - poinformowali w środę przedstawiciele Związków Banków Polskich. Ma to być pomoc tylko dla rodzin i osób uboższych, jak i dla tych, którzy dotknięci zostali zdarzeniami losowymi. Pomoc ta jest systemowym rozwiązaniem, które banki w ramach swojej działalności mogą samodzielnie zaproponować - powiedział prezes Związków Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewicz na środowej konferencji. Jak dodał, banki zdecydowały się m. Zadeklarowały zasilenie tego funduszu w łącznej wysokości 125 mln zł. Zadaniem tego funduszu będzie wsparcie dla kredytobiorców posiadających kredyty mieszkaniowe w każdej walucie. Przewiduje się, że pomoc udzielana będzie do wysokości 100 proc. Udzielenie wsparcia następować ma w przypadku niekorzystnego zdarzenia losowego u kredytobiorcy, utraty pracy lub choroby i poza szczególnymi przypadkami pomoc będzie mieć charakter zwrotny. Dzięki nowym przepisom UOKiK będzie mógł skuteczniej interweniować w sprawie niedozwolonych, a co za tym idzie, niekorzystnych dla konsumentów zapisów, np. Chodzi o nowelę ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, nad którą UOKiK pracuje wraz z Ministerstwem Finansów oraz Ministerstwem Sprawiedliwości. Problem klauzul niedozwolonych stał się ostatnio głośny m. Główny analityk Expandera Jarosław Sadowski wskazuje, że przewalutowanie po kursie historycznym byłoby dużą ulgą i jako przykład podaje kredyt na 300 tysięcy złotych zaciągnięty w połowie 2008 roku. Mimo kilku lat spłaty, kwota zadłużenia wzrosła z powodu podrożenia franka do około 475 tysięcy złotych. Po przewalutowaniu kredytu, nawet gdyby jego oprocentowanie zostało ponownie przeliczone i podwyższone, kredyt stopniał by do około 263 tysięcy złotych. Ekspert dodaje, że spełnienie obietnicy przewalutowania kredytów po historycznym kursie będzie możliwe dopiero po wyborach parlamentarnych, bo prezydent nie ma możliwości zmiany obowiązującego prawa. Jarosław Sadowski dodaje, że na razie frankowicze powinni przygotować się na wzrost rat kredytu. W związku ze wzrostem kursu fanka, najbliższa rata będzie około 80 złotych wyższa niż pod koniec kwietnia. Nowy ruch tworzą, w dużej mierze, osoby zadłużone przez banki lub, które czują się poszkodowane przez instytucje finansowe.